Zajděte na veletrh recyklace, nakládání s odpady, čištění a ekologie FOR WASTE

Ve dnech 16. - 20. 9. 2014 se v prostorách PVA EXPO Praha Letňany uskuteční tradiční veletrh FOR WASTE, tentokrát pod novým názvem FOR WASTE & WATER.
Veletrh FOR WASTE & WATER je určený pro odborníky i širokou veřejnost a bude plný přednášek, odborných seminářů, workshopů a konferencí. Organizátoři na nich chtějí upozornit zejména na prostor pro recyklaci, na který by se měl myslet již při projektování nízkoenergetických či pasivních staveb. Jedním z dalších bodů bude například přednáška časopisu Build info, která nese název "Odpady - nejen stavební - jejich recyklace, užití, likvidace".

Kromě témat k recyklaci odpadů, bude zajímavostí prostor s kontejnery na tříděný odpad. Všichni návštěvníci si zde mohou vyhledat informace k třídění a recyklaci. Více si přečtěte na stránkách veletrhu.

Navštivte souběžně i 25. jubilejní veletrh FOR ARCH a další

Spolu s FOR WASTE & WATER probíhá i oblíbený mezinárodní veletrh FOR ARCH, dále veletrh vytápění a alternativních zdrojů energie a vzduchotechniky FOR THERM, veletrh dřevostaveb FOR WOOD, veletrh bazénů, koupacích jezírek, technologií a saun, nebo také veletrh zabezpečovací a protipožární techniky FS DAYS.