Kovošrot a sběrné suroviny ceník

Zajímají vás aktuální výkupní ceny druhotných surovin a hledáte ceník barevných kovů?  Ve spolupráci s ověřenými kovošroty a sběrnami surovin jsme pro vás připravili aktuální výkupní ceníky železa, železného šrotu a barevných kovů. Zjistěte si, kolik můžete dostat za svůj železný odpad dříve, než navštívíte kovošrot. 

Partneři

KIESEL TRADE CS s.r.o.

Oficiální autorizovaný zástupce zn. TEREX|FUCHS a GENESIS pro Čechy a Slovensko. Prodej nových i použitých nakladačů, poskytování záručního i pozáručního servisu, prodej náhradních dílů.

Web: http://www.kieselcs.cz

On-line výkupní ceníky kovů partnerů šroty.cz

Chcete mít na tomto místě zveřejněn váš ceník? Kontaktujte nás a staňte se našim partnerem.

Ceník výkup železného šrotu

Ceník výkup barevných kovů

Ceník výkup olova

Ceník výkup litiny

Chcete zde mít odkaz na váš ceník? Provozujete kovošrot a chcete zveřejnit svůj výkupní ceník na našem portále? Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat na e-mail vladyka@ebrana.cz.

Přinášíme vám ceny barevných kovů ve výkupu sběrných surovin po celé České republice. Najděte si nejbližší sběrný dvůr a informujte se o aktuálních cenách kovů. Sběrné suroviny následně spolupracují s kovošroty, které zajišťují ekologickou likvidaci odpadů. Kovový odpad můžete samozřejmě odvézt rovnou do kovošrotu. Ceník si prohlédněte na našem portálu.

Ceníky sběrných surovin se mohou lišit. Výkup se ale řídí podle Londýnské burzy kovů neboli LME. Kovošrot ceník je platný pro soukromé osoby i firmy. Ještě než pojedete do sběrných surovin či kovošrotu, nezapomeňte kovový odpad roztřídit a zbavit ho všech nekovových částí, především plastů. Příměsi dalších kovů snižují celkovou hodnotu odevzdaného materiálu.